...

Звіт по благодійній ярмарці

Звіт по благодійному хендмейд ярмароку у ТРЦ Small

2-3 грудня в ТРЦ Small відбувся надзвичайно приємний та сердечний захід – Благодійний Хендмейд Ярмарок, ініційований та організований для збору коштів на підтримку наших титанів-захисників, та вінницького пренатального центру  За два неймовірні дні, сповнені тепла та взаємодопомоги, вдалося зібрати 7 500 гривень.

Головною метою події було допомогти БФ “Теплі обійми України”, які у Вінниці активно допомагають по різних напрямках. Ярмарок вразив своєю атмосферою тепла та людської доброти, які переплелися в ручну роботу майстрів та креативних виробів.

Вклад у благодійність: 30% від кожної покупки

Унікальність цього заходу полягала в тому, що 30% від продажу кожного товару передавались у фонд. Таким чином, кожен відвідувач ставав часткою великого доброчинного внеску.

Чого вдалося досягти

За ці два дні було зібрано суму в 7 500 гривень, яка вже направлена на реалізацію проектів фонду. Зауважимо, що ініціатива мала значущий вплив на результат, оскільки кожен відвідувач відчував свою участь у благодійних справах.

Наразі вже здійснено конкретні закупівлі: 260 метрів резинки для пошиття адаптивної білизни, яку БФ передає в лікарні, 25 кілограмів шерсті для в’язання теплих носків для наших захисників на передову, а також шерсть для виготовлення теплого одягу та іграшок для дітей перинатального центру. Закупівля цих матеріалів важлива в роботі волонтерів

Разом ми сила!

Благодійний Хендмейд Ярмарок виявився не лише подією, що надихає, але й справжнім практичним кроком до змін у кращу сторону. Закликаємо всіх приєднатися до подібних ініціатив, адже лише разом ми здатні творити позитивні зміни та приносити радість та допомогу тим, хто цього потребує.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.