...

Про ТРЦ

Інноваційний торгово-розважальний центр S)mall працює у Вінниці саме для Вас! Це простір нового покоління для шопінгу, розваг та приємних зустрічей. S)mall -територія улюблених брендів, якісної продукції та необмежених розважальних можливостях для дітей.

Ми об’єднуємо Ваші бажання, друзів, нові знайомства, гарний настрій та задоволення від шопінгу.

Технологічний та в водночас цікавий екстер’єр урізноманітнив однотипну архітектуру району. Зручний та світлий інтер’єр, як відкритий простір робить перебування в ТРЦ S)mall приємним та теплим. Цікаві інтер’єрні рішення якими наповнюється ТРЦ будуть щоразу здивовувати відвідувачів, так як ми завжди турбуємось про наших відвідувачів.

ПРО ТРЦ S)MALL

НАШІ ЦИФРИ

0 м²
Загальна площа
0 м²
Торгова площа
0 м²
Офісні приміщення
0 місць
Паркінг

Загальна площа ТРЦ S)mall складає 13 000 м2, з них торгова 3 900 м2 де зручно розташувались бутіки з одягом, сучасними гаджетами, аксесуари, магазин квітів, продуктовий супермаркет, маркет побутових товарів та бокси поповнення рахунку. Також на території ТРЦ розташована аптека та магазин окулярів і велика кількість фудзон де і зазвичай проходять приємні зустрічі та ділові перемовини. Для зручності наших відвідувачів є парковка на 143 паркомісця, що дозволяє комфортно розташуватись відвідувачам, які приїздять на авто, та зручні зони для відпочинку.

Торгово-Розважальний центр S)mall дарує те, що ти хотів: шопінг, розваги спілкування в новому форматі. Заходьте, та проводьте час з нами, ми відкриті для кожного!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.