...

З турботою про дітей

Запрошуємо усіх 3 червня в ТРЦ Small буде на чудову дитячо-розважальну програму під назвою “З турботою про дітей”. З 12 години, на парковці перед ТРЦ Вас очікує захоплююча програма з участю аніматорів, святкового аквагриму, цікавих занять від Соробан та Flesh, майстер-класу від творчої майстерні “Арт Вибух”. Також на парковці буде можливість створити свій власний малюнок, який прикрасить нашу чудову територію.

Ті, хто з 12 до 14 години задонатить нашим Героям та заповнять квиток для розіграшу, будуть приймати участь в розіграші подарунків. Відправити донат можна як для  вінницької 120 бригади, так і на будь-який інший БФ, якому Ви довіряєте. Отже розіграш відбудеться о 14 годині!

Ми щодня безмежно вдячні нашим воїнам за можливість працювати та проводити час з нашими дітьми. До цієї благодійної акції долучились наші магазини, які надали подарунки для розіграшу, зокрема Чудо острів, Red Me, магазин мобільних аксесуарів Pocket Store, Перукарня Крихітка, Магазин жіночого одягу Wear Me, Ева, магазин дитячого одягу Moda Mix, кав’ярня Big Man, Країна Мрій, морозиво Mini Melts та інші.

З 14 години, ми підготували додаткові цікаві майстер-класи для них. Зокрема, Шаурма ua пропонує свій унікальний майстер-клас, який навчить малечу готувати смачну та корисну шаурму. А на другому поверсі Торгівельно-розважального центру відбудеться ще один захоплюючий майстер-клас, який неодмінно запалить дитячу фантазію і творчість.

Ми радо пропонуємо долучитись до розважальної програми, яка вражатиме своєю різноманітністю та незабутніми моментами. Це чудова нагода для дітей провести час з задоволенням та отримати нові враження. Приходьте разом зі своєю родиною і долучайтеся до нашого захоплюючого свята в ТРЦ Small. Будемо раді бачити вас!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.