...

Травневі розваги

В травні місяці наші майстер-класи в ТРЦ Small стали справжньою оазою творчості та натхнення! Ми гордо можемо сказати, що цей місяць був насичений неймовірними заходами та яскравими враженнями.

У майстер-класах з різних напрямків мистецтва та рукоділля взяли участь талановиті майстри та креативні дизайнери, що подарували незабутні миттєвості всім учасникам. Кожен занурився у чарівний світ творчості та спілкування, адже майстер-класи відкрили для них нові можливості та перспективи.

У кожному майстер-класі ми розкривали різні техніки та секрети виготовлення рукодільних виробів, від найпростіших до найбільш складних. Гості змогли спробувати себе у виробництві унікальних прикрас, авторських букетів, та багато іншого. Весь цей творчий процес супроводжувався захоплюючими розповідями про історію та особливості мистецтва, що додавало нові нюанси та сенсу всьому, що творили наші діти.

Ми вдячні усім учасникам за активну участь та позитивну енергію, яку вони приносили на кожен майстер-клас. Саме завдяки ним ці заходи стали особливими та неповторними. Ми віримо, що вони знайшли в собі натхнення та здобули нові знання, які допоможуть розвивати їхні таланти та здібності у майбутньому.

З нетерпінням чекаємо на нові майстер-класи в ТРЦ Small! Слідкуйте за нашими оновленнями та не пропустіть можливість знову поринути у магію творчості та ділитися натхненням разом із нами.

Дякуємо всім за участь та довіру! До зустрічі на майстер-класах!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.