...

Розклад МК на лютий

Ласкаво запрошуємо вас та ваших маленьких творців на захоплюючі майстер-класи в ТРЦ Small у лютому!. Дивіться наш графік на місяць:

3 лютого – Подарункова коробка На цьому майстер-класі діти зможуть створити власноруч унікальну подарункову коробку. Вони дізнаються про техніку оформлення, використовуючи різноманітні матеріали та фантазію. Кожна коробка стане неповторною шедевром, готовим до подарунку!

10 лютого – Підвіска-сердечко Це чудовий спосіб розвивати дрібну моторику рук, виявляти творчий потенціал та створювати щось особливе та власне. Фетрове сердечко пошити руками дитини стане найкращим подарунком до Дня Святого Валентина.

17 лютого – Стрінг-арт На цьому майстер-класі діти долучаться до неймовірного світу стрінг-арту. Вони створять власний унікальний образ за допомогою ниток. Це чудовий спосіб розвивати координацію рухів та водночас творити вражаючі малюнки на будь-який смак.

24 лютого – Оберіг “Підкова” На останньому майстер-класі ми пропонуємо створити власний оберіг у формі підкови. Діти створять свій власний захисний оберіг.

Не пропустіть можливість приєднатися до наших творчих майстерень у лютому в ТРЦ Small! Діти отримають не тільки веселі враження, але й цінні навички ручної праці та творчості.

Запис на МК обов’язковий! Кількість місць обмежена.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.