...

Незабаром відкриття!

Незабаром ми відкриємо двері нового розважально-торговельного центру. Поблизу перехрестя проспекту Юності та вулиці Келецької – у самісінькому серці мікрорайону Вишенька. За задумом він стане родзинкою міста, еталоном комфорту та зручностей для містян. Вінничани заслуговують на заклад європейського рівня, адже місто щороку визнають найкомфортнішим в Україні та по-справжньому європейським.  

У Вінниці сталий імідж, де комфорт містян вважають запорукою розвитку. Саме тому бізнес разом з містянами крок за кроком намагається зробити всі сфери життя кращими. ТРЦ S)mall – незвичне архітектурне рішення, інший рівень надання послуг фактично у самісінькому «серці» найнаселенішого мікрорайону «Вишенька».

Ми надали фасаду S)Mall динамічний сучасний стиль. Створенням бренду займалася дизайн-компанія PRAVDA DESIGN, концепцію торгових площ розробила одна з найкращих консалтингових компаній України — Ukraine Trade Guild. Головним архітектором проєкту обрано вінничанина Віталія Плясовицю, адже саме його компанія проєктує більшість торгових та офісних центрів у місті.

«Родзинкою» комплексу В.Плясовиця називає легкий наче повітря фасад, що створює ілюзію руху разом з пішоходом, хоча він й складний у плані виконання. Проте будівельники на відмінно виконали завдання архітектора. 

Ми вважаємо, що наш торгово-розважальний центр має надихати людей на приємний та повноцінний відпочинок.

ТРЦ S)mall має зручну внутрішню навігацію, екалатор та ліфти для зручності відвідувачів і дві великі парковки.

Тепер вінничани мають новий зручний і великий майданчик для сімейного відпочинку з дітьми!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.