...

Майстер-класи на липень

Липень – місяць, коли ТРЦ Small радує своїх відвідувачів різноманітними креативними майстер-класами. Цього разу діти матимуть змогу взяти участь у захоплюючих заняттях і створити неповторні вироби, які прикрасять їхні оселі або стануть чудовим подарунком для близьких. Дозвольте нам представити вам деякі з цих заходів.

Майстер-клас “Паперовий тунель”

Дата: 1 липня

Час: о 14:00

Запрошуємо всіх любителів творчості взяти участь у створенні незвичайного паперового тунелю. Під керівництвом нашого досвідченого інструктора ви дізнаєтесь про техніку складання та збірки паперових конструкцій. Паперовий тунель може стати чудовим елементом декору у вашому будинку або навіть послугувати як ігровий елемент для вашої дитини. Приходьте та дізнайтеся більше про це захоплююче мистецтво!

Майстер-клас “Фетровий лимончик”

Дата: 8 липня

Час: о 16:00

На цьому майстер-класі ви будете мати можливість створити чудовий фетровий лимончик. Наші вчителі покажуть вам різні техніки роботи з фетром та розкажуть про особливості створення витончених деталей. Фетровий лимончик можна використовувати як прикрасу на сумці або брошці, або ж просто як чудовий елемент декору. Приходьте та зробіть свій власний стильний аксесуар!

Майстер-клас “Малюнок кавою”

Дата: 15 липня

Час:  о 14:00

Для всіх любителів кави і мистецтва цей майстер-клас стане справжньою насолодою. Ви дізнаєтесь про унікальну техніку малюнку кавою і створите власні шедеври. Завдяки спеціальним кавовим кольорам і різним методам нанесення, ви зможете перетворити звичайний аркуш паперу на вражаючий образ. Запрошуємо всіх, хто хоче дізнатися більше про цю цікаву техніку малювання та насолодитися ароматом кави.

Майстер-клас “Творчий Кактус”

Дата: 22 липня

Час: о 14:00

У нашому ТРЦ Small завжди прагнемо надати нашим відвідувачам незабутні враження та відкрити нові горизонти творчості. І в нашому наступному майстер-класі ми пропонуємо вам зануритися у світ креативного виготовлення творчих квіткових композицій, зокрема, створити свій власний “Творчий Кактус”.

Майстер-клас “Пес Патрон”

Дата: 28 липня

Час: 14:00

Для маленьких та творчих  з радістю представляємо майстер-клас “Пес Патрон”. Діти зможуть створити власного улюбленого героя з популярного мультфільму. Наші вчителі покажуть, як використовувати різні матеріали та техніки. Ваші діти будуть в захваті від цього заходу та з гордістю заберуть свого власного “Пес Патрона” додому.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашої креативної спільноти в ТРЦ Small і провести цей липень у творчому та незабутньому атмосфері. Будьте впевнені, що ви отримаєте незабутні враження та нові навички, які зможете використовувати у майбутніх проектах.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.