...

Лимонна магія

Ласкаво просимо на лимонадний захід у ТРЦ Small!
Приходьте і приєднуйтесь до нас на незабутню подію, присвячену найсвіжішому напою літа – лимонаду! Ми гарантуємо, що ваш день буде наповнений бульбашками, магією та розвагами для всієї родини, адже партнером нашого заходу буде ДРЦ Країна Мрій!
На нашому заході ви зможете насолодитися бульбашковим шоу, де безліч кольорових бульбашок будуть літати навколо вас, створюючи магічну атмосферу радості та захоплення. Ви будете зачаровані цим непередбачуваним видовищем!
Також ми підготували для вас захоплююче хімічне шоу, де ви побачите, як звичайні інгредієнти перетворюються на фантастичні субстанції, які здатні змінювати форму та кольори.
На нашому заході ви також зможете насолодитися захоплюючою шоу-програмою з твістінгу. Професійні твістери продемонструють неймовірні трюки з гнучкими повітряними кульками, створюючи неповторні форми та фігури. Ви будете захоплені їх майстерністю та веселим настроєм, які вони передадуть вам.
Не забудьте взяти участь у нашому майстер-класі з виготовлення брелків. Ви зможете створити унікальний брелок – лимончик самостійно, використовуючи різноманітні кольори. Це чудова можливість проявити свою творчість та мати незабутню пам’ять про цей захід.
І, звичайно ж, ми пригощатимемо вас смачним лимонадом від ДРЦ Країна Мрій! Ви зможете насолодитися свіжим, освіжаючим напоєм. Лимонад буде готовий на місці, а його освіжаючий смак додасть бадьорості вашому дню.
Не пропустіть цей чудовий лимонадний захід у ТРЦ Small! Запрошуємо всіх любителів лимонаду, розваг та гарного настрою 8 липня на 14 годину! Приходьте з друзями та родиною і отримайте багато радості та незабутніх вражень. Буде весело!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.