...

29 квітня – День Бажань

Запрошуємо всіх на День Бажань, яке відбудеться 29 квітня у ТРЦ S)mall о 14 годині на першому поверсі! Цей день присвячений вашим мріям та бажанням, і ми з радістю допоможемо їм збутися.

Для дітей ми підготували багато цікавих розваг. У нас будуть професійні аніматори, які зможуть забезпечити яскраві враження та безліч розваг. Діти зможуть взяти участь у майстер-класі з розпису печива, де вони зможуть проявити свою творчість та фантазію та створити власний неповторний десерт, а також ми підготували спеціальну зону з аквагримом.

А щоб усі бажання стали ще більш реальними, ми підготували спеціальну скриньку, де ви зможете залишити свої бажання, а в кінці заходу розіграємо подарунки для їх здійснення. Тож, якщо ви завжди мріяли про щось особливе, то саме час здійснити це бажання!

Партнери заходу: магазин жіночої білизни Anabel Aptо – дарують 3 сертифікати по 1000 грн, магазин жіночого одягу Wear Me – дарують 3 сертифікати по 500 грн  та Країна Мрій підготували подарункові сертифікати на здійснення мрій!

Отож, запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до нас на святкування Дня Бажань та здійснити свої мрії разом з нами! Чекаємо на вас у ТРЦ S)mall 29 квітня о 14 годині!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.