...

Майстер-класи у травні

З радістю повідомляємо, що у ТРЦ S)mall у травні будуть проводитися цікаві майстер-класи для дітей щосуботи о 14 годині. Якщо ви шукаєте цікавий та корисний час проведення для своєї дитини, то вам до нас!
На наших майстер-класах діти зможуть розвивати свою творчість та уяву, навчаться виготовляти цікаві речі своїми руками та знайомитись з новими техніками. Для кожного майстер-класу ми підготували цікаву та змістовну програму, щоб ваша дитина мала змогу розкрити свій потенціал та здібності.
Ми пропонуємо різноманітні майстер-класи, такі як виготовлення прикрас, робота з природніми матеріалами, гофрованим папером та іншими матеріалами. Кожен майстер-клас проводиться під керівництвом досвідчених викладачів, які допоможуть дітям у роботі та нададуть всі необхідні поради.
Також наші майстер-класи – це чудова нагода для дітей познайомитись з новими друзями та провести час весело та з користю. Не пропустіть можливість розвивати творчі здібності вашої дитини та приходьте на наші майстер-класи в ТРЦ S)mall!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.