...

Свято дитинства

Захопленість та радість, які переповнили наше свято дитинства в ТРЦ Small 3 червня, важко передати словами. Ми були в захваті від енергії та посмішок, які переповнювали це особливе місце протягом усього дня.

Наша команда докладала максимум зусиль, щоб забезпечити незабутнє враження для кожної дитини та їхніх родин. Від початку до кінця дня було безліч розважальних заходів, активностей та цікавих інтерактивних стендів.

Діти мали можливість розкрити свою творчість на майстер-класах з різноманітних ремесел, де вони виготовляли свої власні унікальні подарунки та сувеніри. Багато дітей долучилися до конкурсів та ігор, де вони демонстрували свої навички.

Не можна забувати про смачний майстер-клас з приготуванням дитячої шаурми.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто донатив в цей день нашим захисникам, таким чином підтримуючи їх  важку працю! Ми збирали на вінницьку 120 бригаду.

Кожен хто задонатив, отримали подарунок від наших партнерів. Вдячні нашим партнерам, що долучились, а саме: Red Me, Країна Мрій, Чудо Острів, Крихідка, Moda Mix Kids, Ева, Poket Store, Big Men.

Весь день був наповнений радістю, сміхом та незабутніми моментами. Ми вдячні всім, хто долучився до свята дитинства в ТРЦ Small

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.