...

Соціальна акція в ТРЦ

Жовтень — місяць боротьби з раком молочної залози.

В жовтні по всьому світі проходять акції та інформаційні кампанії, щоб привернути увагу до проблеми діагностики і лікування раку молочної залози.

Цього року і наш торгово-розважальний центр долучився до ціїє акції. Та хочемо зробити все, щоб якнайбільше жінок мали можливість перевіритись та отримати консультацію мамолога.

Для запобігання раку молочної залози важливо підтримувати здоровий спосіб життя. Крім цього, раз на рік необхідно проходити огляди лікаря-мамолога.

В такий складний час, нам важливе здоров’я вінничанок, тому ми об’єднались, щоб подарувати Вам СЕРТИФІКАТ НА БЕЗКОШТОВНУ консультацію мамолога та УЗД молочних залоз в клініці ONKOHELP.

Пам’ятайте, немає ранніх попереджувальних ознак раку молочної залози тому, так важливо регулярно обстежуватись.

Запрошуємо Вас, з 1 по 30 жовтня, зробити покупку на будь-яку суму в магазинах нашого ТРЦ, навзаєм Ви отримаєте флаєр з сертифікатом на безкоштовну консультацію в мамолога та УЗД.  Потрібно зателефонувати в Onkohelp за телефоном 096-211-99-22, записатись на консультацію, та прийти в назначений день та час з флаєром, який отримали в нашому торгово-розважальному центрі. Тільки він дає право отримати послугу безкоштовно!

Акція діє в таких магазинах: Anabel Arto, Мій Гаджет, Люксоптика, Pikami, Аптека Доброго Дня, Tusso Barselona, EVA, Nails Shop Vn, BEAUTY PROF, Flowers M Space, Pocket Store, Ябко, Elenia Showroom, Dipark, Перукарня Крихітка, ЗооУголок та BIGMAN

Якщо є запитання, телефонуйте 063-963-36-69

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.