...

Сім’я та S)mall

Сім’я- це суспільство в мініатюрі, від цілісності якого залежить безпека всього великого людського суспільства…

Час проведений разом, то радісні моменти, то є спогади наших дітей… В нас катастрофічно не вистачає часу…. Як знайти більше часу на сім’ю? Як поєднати всі свої справи?

Робіть  що можливо разом! Разом ходіть на закупи, разом плануйте майбутнє….  

Багато психологів наводять приклади щасливих сімей, де щастя в дрібницях.. В спільних покупках наприклад побутової хімії. Можна з дитиною разом пройтись по квартирі та завчасно скласти невеликий список. Обговорити що потрібно щоб було дома, та перевірити чи є в наявності. Зайти в Еву чи Pikami купити разом потрібне, обговорити з консультантами який є вибір та новинки, переваги товару. Прийшовши додому попросіть дитину розібрати покупки та поставити все на місця.  Повірте їй це сподобається!

 А тепер подумайте, скільки корисного Ви разом зробили? Виділили час на спілкування з дітьми, долучили до домашніх справ, розповіли що для чого потрібно мати дома, і саме цікаве, що дитина буде знати що де лежить, якщо потрібно буде попросити про допомогу.

Що могло бути? Закінчились серветки ( до прикладу). Ви бігом побігли до магазину, там взяли, що лежить ближче, бо дитина дома в телефонних іграх. Постійний поспіх… Чи відправляєте самостійно в магазин, а там вона купила не тієї фірми, чи не того кольору. Чи взагалі не для того що Вам потрібно… Тому що не знала… Тому що не поки не думає про побутові речі… А потім, коли дитина подорослішає ці дрібниці вже будуть в підсвідомості і 100% вона подякує за цей досвід, за час проведений разом, за морозиво чи цукерку по дорозі додому…

EVA- місце для домашніх покупок. https://s-mall.com.ua/magaziny/eva/

Pikami – якісна побутова хімія з Кореї та Японії https://s-mall.com.ua/magaziny/pikami/

А  на смаколики вас чекають в   Big Men https://s-mall.com.ua/magaziny/filizhanka/ та Філіжанці https://s-mall.com.ua/fudkorty/bigman_coffee/

Я поруч, твій ТРЦ S)mall

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.