Розклад МК на січень

Ласкаво запрошуємо вас приєднатися до наших заходів у ТРЦ Small в січня! Ваші діти отримають унікальну можливість весело та креативно провести час.

13 січня – Календар на 2024 рік Приходьте із своїми малюками, щоб створити особливий календар на 2024 рік разом! Вони матимуть змогу прикрасити його улюбленими кольорами, додати свої унікальні елементи та зробити його по-справжньому особистим.

20 січня – Пластилінографія Цього дня ваші діти відкриють для себе чудесний світ пластиліну! Разом із нашою майстринею вони навчаться таємницям створення неймовірних фігур і фантастичних малюнків. Всі матеріали надаються, просто приходьте та насолоджуйтеся творчістю!

27 січня – Паперовий тунель На цьому заході діти відправляться в захоплюючу подорож у світ фантазії, створюючи свій власний паперовий тунель. За допомогою різноманітних матеріалів, вони зможуть розширити свою уяву та поглибити свої творчі навички.

Запрошуємо всіх діток взяти участь у наших заходах, та разом з нами насолоджуватися неповторними моментами творчості та радості!

Не забудьте попередньо зареєструватися – кількість місць обмежена.

Чекаємо на вас у ТРЦ Small!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію