...

Майстер-клас 8 квітня

Наближається найбільше християнське свято – Великдень! Це чудова нагода щоб зібратись разом!

Запрошуємо дітей на майстер-клас з розпису медового печива в ТРЦ S)mall 8 квітня! Це чудова можливість не тільки отримати нові знання та навички, а й провести час з користю і задоволенням.

На майстер-класі ви зможете навчитися розписувати медове печиво. Ваші творіння будуть не тільки смачними, але й гарними. Такі вироби можна використовувати як прикрасу на святковому столі, або подарувати близьким.

Майстер-клас проводитиметься у затишному та комфортному просторі ТРЦ S)mall. Для участі не потрібні жодні спеціальні знання чи навички, досвідчені інструктори навчать вас всьому необхідному. Матеріали та інструменти будуть надані на місці.

Цей майстер-клас – чудова можливість провести час з користю і весело, насолодитися спілкуванням, та отримати задоволення від створення щось нового.

ТРЦ S)mall – це чудове місце для проведення святкових заходів та майстер-класів, адже тут завжди панує тепла та дружня атмосфера.

Тож запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з розпису медового печива в ТРЦ S)mall 8 квітня о 14 годині на першому поверсі! Насолоджуйтесь творчістю разом з нами!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.