...

ТРЦ S)mall дбає про безпеку

Шановні відвідувачі та орендарі ТРЦ S)mall (надалі – ТРЦ/торговий центр), повідомляємо, що в умовах воєнного стану не існує навчальних сирен. Кожного разу під час оповіщення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»існує реальна загроза життю.

Дані Правила розроблено з метою забезпечення безпеки осіб, які перебувають в ТРЦ або на прилеглій до нього території під час оголошення повітряної тривоги.

Дані Правила є обов’язкові до виконання всіма особами (відвідувачами, орендарями, співробітниками та іншими особами), які перебувають на території ТРЦ (надалі – відвідувачі).

 1. Загальна інформація.
  1. На території ТРЦ є укриття, яке знаходиться в підвалі ТРЦ (шляхи до укриття позначено маршрутовказівниками).
  1. У  ТРЦ додатково працює голосова система оповіщення про повітряну тривогу, яка дублює сигнали повітряної тривоги.
  1. Під час повітряної тривоги ТРЦ не працює.
  1. Дані Правила обов’язкові до виконання у випадку оголошення повітряної тривоги, навіть якщо сигнали повітряної тривоги з будь-яких причин в ТРЦ не продубльовано.
  1. Дані Правила не виключають інші вимоги та вказівки Уряду, військової адміністрації міста Вінниці, які є обов’язковими до виконання, а також правила і вказівки для працівників орендарів затверджені рішеннями адміністрацій відповідних суб’єктів господарювання, які є обов’язковими до виконання.
 2. Обов’язки відвідувачів.
  1. Після оповіщення сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» (довгий звук, який наростає і знижується, триває не менше 1 хвилини) негайно пройти в укриття, яке знаходиться в підвалі ТРЦ, або залишити територію ТРЦ;
  1. Перебувати на внутрішніх та зовнішніх площах загального користування ТРЦ (коридори, туалети, зали, автостоянка, під’їзні шляхи тощо), на час повітряної тривоги ліфти та ескалатори не працюють;
  1. При виході з ТРЦ залишатися на прилеглій до ТРЦ території та автостоянці заборонено;
  1. Неухильно виконувати вказівки адміністрації та служби безпеки ТРЦ;
  1. Суворо дотримуватися вказівок персоналу, який обслуговує укриття, та правил поводження в укритті;
  1. Залишити укриття та повернутися в ТРЦ дозволяється виключнопісля отримання сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ» (короткий 5-секундний сигнал, який звучить після сигналу загальної тривоги).
 3. Адміністрація ТРЦ докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки Відвідувачів ТРЦ .
 4. Небажання відвідувачів звільнити територію ТРЦ під час повітряної тривоги є свідомим рішенням такої особи, на яке адміністрація ТРЦ не може впливати насильно.
 5. Власник та адміністрація ТРЦ не несе відповідальність за будь-яку шкоду, нанесену особі (її життю, здоров’ю, власності) внаслідок воєнних дій та/або порушення такою особою цих правил, зокрема ігнорування сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».
 6. Факт перебування відвідувачів в ТРЦ свідчить про згоду таких осіб з цими Правилами в повному обсязі, про те, що вони приймають їх і зобов’язуються неухильно виконувати. У разі незгоди повністю, або в якій-небудь частині з цими Правилами, з вимогами адміністрації ТРЦ, служби безпеки ТРЦ, відвідувач повинен відмовитися від відвідування ТРЦ (покинути територію ТРЦ).

Не ігноруйте повітряну тривогу! Бережіть себе та близьких! Все буде Україна!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.