...

Розклад МК на листопад

Запрошуємо вас на захоплюючі майстер-класи у ТРЦ Small цього листопада! Розгорніть свій творчий потенціал разом із нами та створіть унікальні роботи, які запам’ятаються надовго.

4 листопада – Дерево в техніці торцювання На цьому майстер-класі ви дізнаєтеся та спробуєте техніку торцювання, щоб створити вражаюче дерево. Це захоплююче заняття дозволить вам перенестися в світ творчості та отримати задоволення від створення власних шедеврів.

11 листопада – Брелок “Гарбузик” Приходьте створити чарівний брелок у вигляді гарбузика, щоб додати осіннього настрою вашому ключовому кільцю або сумці. Ми забезпечимо всі необхідні матеріали, вам лише залишиться відкрити свій творчий потенціал.

18 листопада – Пташка з ниток На цьому майстер-класі ви дізнаєтеся, як створити чарівну пташку за допомогою ниток та інших матеріалів. Це чудовий спосіб втілити свої творчі задуми та створити унікальну прикрасу чи подарунок.

25 листопада – Дизайнерський блокнотик На завершення місяця долучіться до нас для створення власного дизайнерського блокнотика. Ви зможете виразити свою творчість, обкладаючи його за допомогою різноманітних матеріалів та прикрас.

Приходьте, розкривайте та діліться своєю творчістю у ТРЦ Small! Записуйтеся заздалегідь та готуйтеся до незабутніх моментів творчості разом з нами.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.