...

Аптека Доброго Дня

Мережа “Аптека Доброго Дня” – один з провідних фармрітейлерів на ринку України. Маючи більше 220 аптек по всій країні, мережа обслуговує понад 500 000 лояльних клієнтів щомісяця.

Наша мета – завжди бути поруч, коли в цьому є необхідність та допомагати клієнтам виглядати та відчувати себе краще.

Ми пропонуємо якісні лікарські засоби мільйонам людей щодня по території всієї України. Наші клієнти довіряють фармацевтам “Аптеки Доброго Дня” і кожен відвідувач має доступ до професійної консультації в зручних аптечних маркетах мережі.

Аптеки мережі відрізняє зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким обслуговуванням маркету.

Більшість аптек мережі має відкриту зону самообслуговування, завдяки якій клієнти самостійно обирають відповідний товар для здоров’я, отримуючи при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Основні принципи, на яких ґрунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» – це:

  • сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, та має необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент;
  • широта вибору товару. Крім багатого асортименту медикаментів, в аптеках представлені категорії засобів гігієни, реабілітації та медичної техніки. У нас ви знайдете широкий вибір лікувальної косметики, дитячого харчування і аксесуарів, а також товарів для майбутніх мам;
  • кваліфікація і рівень обслуговування фахівців. Всі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.