...

Розклад МК на липень

У липні торгово-розважальний центр Small перетвориться на справжню майстерню творчості та натхнення! Щосуботи о 14:00 ми запрошуємо вас на чарівні майстер-класи, де кожен зможе відчути себе справжнім митцем. Це не лише чудова нагода для розвитку ваших творчих здібностей, але й можливість провести незабутні моменти в колі родини та друзів.

6 липня: Майстер-клас від організатора “Жабеня”

У першу суботу липня, відбудеться особливий майстер-клас “Жабеня”. Ми підготували для вас захоплюючий МК який подарує море позитивних емоцій та яскравих вражень. В унікальній атмосфері творчості ви зможете власноруч створити дивовижний вироб з фетру, який стане пам’ятним сувенірам. Ми подбали про кожну деталь, тож вам не доведеться хвилюватися ні про що, окрім свого натхнення!

13 липня: Малюнок гуашшю “Совушка”

Наступної суботи, 13 липня, ми поринемо у світ мистецтва разом із майстер-класом з малювання гуашшю. На цей раз темою стане чарівна “Совушка”. Під пильним керівництвом нашої марстрині ви дізнаєтесь усі секрети роботи з гуашшю, навчитеся правильно змішувати кольори та створювати неймовірні деталі. Незалежно від вашого досвіду в малюванні, ви зможете створити справжній шедевр, який прикрасить ваш дім або стане чудовим подарунком.

20 липня: Метелик з ниток

20 липня ми запрошуємо вас на майстер-клас, де ви зможете створити свого власного метелика з ниток. Це буде не просто творча робота, а справжня магія! Під чуйним керівництвом дітки навчитеся працювати з нитками та іншими матеріалами, створюючи унікальні вироби. Кожен метелик, зроблений вашими руками, буде особливим, несучи в собі частинку вашої душі та фантазії.

Не пропустіть можливість провести літо творчо та весело разом з торгово-розважальним центром Small! Кожен майстер-клас – це нова пригода, повна натхнення та радості. Приходьте з друзями та родиною, щоб разом поринути у світ творчості. Вхід на всі майстер-класи вільний, за попереднім записом. Чекаємо на вас щосуботи о 14:00!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.