...

Міжнародний день захисту дітей

Вже традиційно початок літа асоціюється із дитячим днем. Ми радо долучились до цієї традиції та провели яскраве свято для дітей району «Вишенька».

Більше двох годин герої ірги Minecraft розважали діток перед ТРЦ S)mall. Було безліч конкурсів, танців, змагань… в яких показували свою спритність, рішучість та розум наші дітлахи.

Також кожен отримав в подарунок тимчасове тату та аквагрим, улюблених героїв чи просто шедеври від наших гостей- аніматорів.

Доповнив свято гість – Мішка Тедді з яким грались наймолодші наші гості, також всі бажаючі робили S)вяткові фото незабутні селфі

Ми підготували надзвичайно велику кількість подарунків, всі без винятку не пішли зі свята з пустими руками, а деякі і з декількома подарунками…

Посмішки дітей – це напевне найкраще, що може радувати погляд. Дякуємо кожному, хто в цей чудовий день подарував нам свою посмішку, щире тепло, шалені емоції!

Обов’яково чекаємо всіх на наступному святі!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Про нас

Інноваційний торгово-розважальний центр, з клієнтоорієнтованою стратегією. Цікавий своїм наповнення, де можна купувати якісні речі, товари повсякденного вжитку, гарно проводити час з дітьми та смакувати приємною зустріччю з друзями.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.