...

Зооуголок

Зооуголок – магазин товарів для домашніх тварин, асортимент якого налічує понад 10 000 найменувань провідних зарубіжних і українських виробників.

Зооуголок це:

  1. Гарантія якості. Весь асортимент товарів для тварин в магазині Зоокуточок відповідає міжнародним стандартам якості і заявленим на упаковці термінів придатності продукції.
  2. Більше 10 000 товарів для ваших домашніх улюбленців. Ми підібрали для вас товари на будь-який смак, різної цінової категорії. У нас ви можете знайти продукцію, як відомих світових брендів, таких як Royal Canin, Proplan, Acana, Advance, Doggy Dolly, Flexi, Baldecchi, так і товари вітчизняних виробників: Природа, Модний Звір, 4 Лапи, Мурка, Барс. Корм для собак, корм для кішок, одяг для собак, повідці, шлейки, рулетки, вітаміни і корм для птахів, субстрати для тераріумів, іграшки для гризунів, косметика для коней – ви знайдете на сайті все необхідне.
  3. Знижка з першої покупки. Починаючи з першої покупки діє дисконтна програма. Отримайте накопичувальну карту зі стартовою знижкою від 3%. Вирішивши купити в інтернеті зоотовари, обов’язково скористайтеся додатковими знижками від наших партнерів в розділі акції.
  4. Вам буде зручно! Ви легко і швидко підберете потрібний товар для свого улюбленця. Потрібна додаткова консультація по товару? Наші консультанти завжди дадуть відповідь на всі Ваші питання.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.