...

торгово-розважальний центр

м. Вінниця, пр-т Юності, 18

Tusso Barselona

TUSSO – іспанський бренд модних аксесуарів, який стрімко підкорив серця дівчат з усього світу. TUSSO це mix з актуальних трендів, найяскравіших дизайнерських рішень і доступних цін.
Сьогодні стильні прикраси та аксесуари бренду TUSSO можна придбати в мережі магазинів по всій Україні. Торгівельна марка вийшла на український ринок в 2013 році і відразу зайняла лідируючі позиції.
Колекції TUSSO оновлюються кожні два тижні – бренд не тільки враховує гостромодні тенденції, а й значною мірою випереджає і визначає їх. Тому TUSSO вдалося привернути увагу як зовсім юних прихильниць модних експериментів, так і жінок – впевнених в собі і своєму стилі.
Прикраси та аксесуари бренду TUSSO можна побачити на провідних fashion-блогерах і на зірках-трендсеттерах, топових ведучих країни. TUSSO є партнером таких популярних шоу як «Холостяк», «Все буде добре”, “Від пацанки до панянки”, “Топ-модель по-українськи», прикраси TUSSO знімаються на акторках в молодіжному серіалі «Школа» та багато інших.
Вибір в TUSSO безмежний, професійні та уважні консультанти завжди допоможуть зорієнтуватися в різноманітті моделей і створити індивідуальний образ.
TUSSO – це твої аксесуари на кожен день!

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Про нас

Інноваційний торгово-розважальний центр, з клієнтоорієнтованою стратегією. Цікавий своїм наповнення, де можна купувати якісні речі, товари повсякденного вжитку, гарно проводити час з дітьми та смакувати приємною зустріччю з друзями.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.