...

Столична Ювелірна Фабрика™

Український бренд і виробник прикрас «Столична Ювелірна Фабрика™» вже майже 25 років працює над тим, щоб зробити модні золоті прикраси доступними для кожної жінки. Вироби із золота й срібла покликані стати символами найяскравіших моментів вашого життя! Компанія надає довічну гарантію на кожну куплену прикрасу, що підтверджує виняткову якість виробів.

Прикраси бренду є втіленням стильного сучасного дизайну та майстерності вітчизняних ювелірів. Асортимент включає всі види класичних виробів, трендові новинки та ексклюзивні колекції. У бутику можна також замовити індивідуальне виготовлення обручок, гравіювання на прикрасах та багато іншого.

Стильні ювелірні вироби найвищої якості, вигідні ціни та бездоганний сервіс – те, завдяки чому Столичну Ювелірну Фабрику™ вже обрали сотні тисяч українців.

Будь першим в курсі новин, знижок та акцій

Залиште свій e-mail і отримуйте актуальну інформацію

Про нас

Інноваційний торгово-розважальний центр, з клієнтоорієнтованою стратегією. Цікавий своїм наповнення, де можна купувати якісні речі, товари повсякденного вжитку, гарно проводити час з дітьми та смакувати приємною зустріччю з друзями.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.